Zasady rekrutacji na studia licencjackie i magisterskie

ZASADY REKRUTACJI NA ROK AKADEMICKI 2019/2020

STUDIA LICENCIACKIE

Kierunek - SOCJOLOGIA, PRACA SOCJALNA

Poziom - I stopnia

Forma - studia stacjonarne i niestacjonarne

Profil - ogólnoakademicki

W przypadku rekrutacji na studia I stopnia jest wstęp wolny. Podstawą ubiegania się o przyjęcie na studia jest świadectwo dojrzałości lub maturalne. Kandydaci przyjmowani są na podstawie złożenia kompletu wymaganych dokumentów do wyczerpania limitu miejsc.

Zasady rekrutacji dla obywateli polskich oraz cudzoziemców podejmujących studia na zasadach obowiązujących obywatela polskiego - zgodnie z przepisami ogólnouczelnianymi.

ZASASY REKRUTACJI NA ROK AKADEMICKI 2019/2020

STUDIA MAGISTERSKIE

Kierunek - SOCJOLOGIA, PRACA SOCJALNA

Poziom - II stopnia

Forma - studia stacjonarne i niestacjonarne

Profil - ogólnoakademicki

W przypadku rekrutacji na studia II stopnia wstęp na studia jest wolny. Podstawą ubiegania się o przyjęcie na studia jest posiadanie dyplomu licencjata, magistra lub równoważnego. Kandydaci przyjmowani są na podstawie złożenia kompletu wymaganych dokumentów do wyczerpania limitu miejsc.