od 18 marca 2020 do odwołania PRACA SEKRETARIATU W TRYBIE ZDALNYM18.03.2020 07:11

Szanowni Państwo,

W związku z zarządzeniem nr 28/2020 z dnia 16.03.2020 Rektora UR w sprawie: zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Rzeszowskiego (praca zdalna, dyżury) oraz informacją zamieszczoną na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informuję, że sekretariat Instytutu Nauk Socjologicznych będzie pracował w trybie zdalnym. Pracownicy sekretariatu INS zostali zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na terenie UR do odwołania. Niemniej jednak pracownicy sekretariatu pozostają w stałym kontakcie mail-owym.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor INS