Publiczna obrona dysertacji doktorskiej p. mgr Kingi Sulejman07.02.2020 14:33

W dniu 6 lutego 2020 roku o godzinie 12.00, w Instytucie Nauk Socjologicznych UR, odbyła się publiczna obrona dysertacji doktorskiej p. mgr Kingi Sulejman. Praca doktorska nosi tytuł "Partycypacja polityczna w biografiach kobiet na przykładzie samorządu terytorialnego", została napisana w ramach seminarium doktoranckiego dr hab. Beaty Szluz, prof. UR.
Recenzentkami rozprawy doktorskiej były:
prof. dr hab. Anna Kwak - Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego
prof. dr hab. Krystyna Slany - Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie