Lista Laureatów Konkursu "PODKARPACIE - tutaj mieszkam"13.12.2019 08:26

5. Piotrowska Milena (kl. VII) - Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 33 w Rzeszowie

6. Rospond Paweł (kl. IV) - Szkoła Podstawowa w Makowiskach

7. Sikora Maja (kl. V) - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Rzeszowie

8. Strzępka Magdalena (kl. VIII) - Szkoła Podstawowa im. ks. T. Wiatra w Łączkach Brzeskich

9. Klesyk Klaudia (kl. I) - Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie

10. Kowalska Gabriela (kl. I) - Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie

11. Krupa Karolina (kl. I) - Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie

Wszystkich laureatów wraz z rodzicami, nauczycielami – opiekunami artystycznymi prac konkursowych serdecznie zapraszamy, na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w Sali Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego, 19 grudnia 2019 r. o godz. 12:30 (budynek główny UR – A1, al. Rejtana 16C).